خدمات مدرن اکسچنج هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از ارزهای الکترونیکی موجود در وب‌سایت ندارد و فقط ارائه سرویس خرید و فروش این ارزها را در قالب همین وب‌سایت انجام می‌دهد و حساب‌هایی که مربوط به سایتهای (قمار، شرطبندی و امثال این گونه سایت ها …) و خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشند از طرف ما به هیچ وجه شارژ نخواهد شد.

 

 • آدرس اینستاگرام ما: modern_xchange
 • کانال پشتیبانی تلگرام: modernexsupport@
 • کانال اعلام قیمت تلگرام: modernexchanger@
 • آدرس رسمی سایت ما: https://modernxchange.org

به غیر از موارد فوق ذکر آدرس های و نام‌های دیگر مورد تائید سایت نمی‌باشد و همه جعلی هستند.

مسئولیت هر گونه اتفاق و یا سوءاستفاده بر عهده شخص مورد نظر می‌باشد.

 

۱- برای استفاده از خدمات سایت احراز هویت الزامی می‌باشد.

توضیحات برای احراز هویت کاربر:

به جز نام و نام خانوادگی + شماره کارت بانک که با آن می‌خواهید پرداخت انجام دهید می‌توانید با کاغذ یا وسیله‌های دیگر آن را بپوشانید تا از اطلاعات کارت شما محافظت شود.

 

نحوه ارسال مدارک:

 

شما باید کارت شناسایی و کارت بانکی خود را در دست بگیرید و از به‌طور کامل که از صورت شما + تصویر کارت شناسایی و کارت بانکی مشخص باشد، یک عکس سلفی بگیرید و در پنل کاربری سایت ارسال کنید. (لطفاً توجه داشته باشید که نام و نام خانوادگی صاحب حساب و کارت شناسایی باید برای یک شخص باشد).

 

لطفاً توجه داشته باشید که الزامی بودن مرحله احراز هویت صرفاً برای تائید صاحب حساب و کارت بانکی است تا از خرید و پرداخت با کارت‌های بانکی گمشده، دزدی و یا هک شده توسط افراد سودجویان جلوگیری شود.

در هنگام ارسال تصویر با شرایطی که توضیح داده‌ایم خدمت شما کاربران محترم، نکات زیر را توجه کنید:

 1. تصویر باکیفیت و واضح باشد.
 2. کارت بانکی دارای اعتبار و مدت زمان (تاریخ) باشد.
 3. در هنگام ارسال مدارک از سرویس های وی-پی-ان استفاده نکنید.
 4. حداقل سن قانونی برای استفاده از خدمات سایت ۱۸ سال تمام می‌باشد.
 5. هر گونه خرید یا فروش باید به نام کاربر باشد در غیر این صورت مبالغ پرداختی یا دریافتی بلوکه خواهد شد.
 6. در صورت بروز هر گونه اختلال در خرید چنانچه مشکل از سمت سایت باشد وجه به‌حساب شخص ثبت نام کننده در سایت در مدت زمان ۳ روز کاری عودت داده می‌شود.
 7. خریدار به هنگام خرید باید اطلاعات را با دقت وارد نمایند در صورت بروز هرگونه خطا از سمت خریدار سایت مدرن اکسچنج هیچ گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد، پس از ثبت سفارش مسئولیت به عهده‌ی مشتری می‌باشد
 8. هر گونه تلاش برای خرید از کارت بانکی به‌جز کارتی که بنام شخص در سایت ثبت شده، همچنین ثبت فاکتورهای مکرر و پی در پی و اقدام به ایجاد چند حساب توسط یک کاربر از طرف سایت غیر معتبر می‌باشد و همچنین حساب فرد خاطی مسدود خواهد شد.
 9. سایت مدرن اکسچنج حق خود می‌داند در هر زمانی در صورت نیاز از کاربر مدارک بیشتری جهت تائید حساب کاربری درخواست نماید.
 10. تائید پرداخت ریالی تراکنش از طرف کاربر به این معنا می‌باشد که کاربر تمامی اطلاعاتی که طی ثبت سفارش از مرحله ۱ تا مرحله آخر یعنی چهارم ثبت کرده خوانده و در صورت کاهش قیمت سایت بعد از ثبت سفارش به هیچ وجه مابه‌التفاوت فاکتور مربوطه توسط سایت به کاربر پرداخت نخواهد شد لذا کاربر موظف است قبل از تکمیل سفارش، نرخ خرید از سایت در آن لحظه را بررسی کند و بعد از تکمیل مراحل جهت پرداخت اقدام کند.
 11. سایت مدرن اکسچنج حق تغییر و یا اصلاح قوانین و مقررات را در هر زمان دارد، چنانچه تغییراتی در قوانین سایت صورت گیرد از طریق خبر نامه و ایمیل توسط مدیریت، به کاربران اطلاع داده خواهد شد.
 12. برای استفاده از خدمات سایت باید حتماً کارت بانکی تائید شده داشته باشد و در صورتی که کاربر با کارتی غیر از کارت بانکی تائید شده در پنل کاربری و یا کارتی که در پنل کاربری رد شده و یا ثبت نشده خرید انجام دهد خدمات دریافت نخواهد کرد.